Meniu
Krepšelis

PREKIŲ GRĄŽINIMAS


1. Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją, yra negrąžinamos prekės, išskyrus atvejus, kai pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes.

2. Klientas norėdamas grąžinti juvelyrinius dirbinius pardavėjui apie tai turėtų pranešti per 7 darbo dienas nuo prekių gavimo datos.

3. Norint grąžinti ar pakeisti kokybės reikalavimus neatitinkančią prekę, privaloma per 14 darbo dienų nuo prekės gavimo dienos pristatyti nepažeistoje originalioje pakuotėje su   etiketėmis ir sertifikatais (jei tokie buvo), raštišku Kliento prašymu. Prekės grąžinimo prašyme turi būti nurodyta grąžinimo priežastis bei Kliento banko sąskaitos numeris pinigų grąžinimui atlikti.

4. Siunta mūsų nurodytų adresu privalo būti išsiųsta registruotu paštu arba naudojant kurjerių paslaugas su įteikimu gavėjui. Būtina išsaugoti siuntos registracijos numerį.

5. Iki dienos, kai grąžinama prekė pasieks pardavėją, ji yra Kliento atsakomybė ir nuosavybė, Klientas grąžindamas prekę privalo įsitikinti, kad prekė nebus pažeista siuntimo metu.

6. Pardavėjas neatsako už siuntimo metu sugadintas ar prarastas prekes. Taip nutikus pinigai už įsigytą prekę negrąžinami. 

7. Nesuderintas prekės grąžinimas ar pasibaigęs grąžinimo terminas suteikia teisę pardavėjui nepriimti prekės. 

8. Gavus siuntą, pinigai Klientui grąžinami per 15 darbo dienų į grąžinimo prašyme nurodytą banko sąskaitą. 

9. Visas išlaidas, susijusias su prekės grąžinimo siuntimu, apmoka Klientas.

10. Pardavėjas pasilieka teisę nepriimti prekės jei neišsaugota ar pažeista originali pakuotė, kokybės sertifikatai, sąskaita-faktūrą, jei prekė turi mechaninių pažeidimų žymes, kurios atsirado dėl pirkėjo kaltės, netinkamos priežiūros ar nešiojimo.

11. Pardavėjas pasilieka teisę Kliento grąžintas prekes, kilus įtarimams, patikrinti Lietuvos Prabavimo rūmuose, įsitikinimui, kad prekė yra grąžinta tokia kokia buvo išsiųsta Klientui. Gavus analizės rezultatus Pardavėjas grąžina pinigus.

12. Pagal Kliento nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra iš anksto pagamintos ir kurios gaminamos atsižvelgiant į Kliento asmeninį pasirinkimą ar nurodymą, arba dėl prekių, kurios yra aiškiai pritaikytos Kliento asmeninėms reikmėms Kliento teisė atsisakyti gaminio netaikoma (pagal Civilinio Kodekso 6.22810 str. 3 dalį).

13. Kilus klausimams dėl gaminių keitimo ar grąžinimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamasi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.


Ši svetainė naudoja slapukus. Naršydami svetainę toliau Jūs sutinkate su mūsų slapukų naudojimu.